Vole Media CHM

Vole Media CHM

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 458
  • DOSYA BOYUTU 51 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sanwhole

Vole Media CHM programı sayesinde ofis dökümanlarınızın yanındaki yardım dosyalarını multimedya CHM dosyaları haline getirebilirsiniz.

Bazen ofis dökümanlarına ve diğer dökümantasyonlara çeşitli notlar eklemek ve böylece onları çok daha anlaşılır kılmak akademisyenler, iş adamları ya da geliştiriciler için mecburi hale geliyor ancak eklenen bu notlar maalesef dökümanların daha da karmaşık hale gelmesine neden olabiliyor ve dosya büyüklüğünü de arttırmaktan başka bir işe yaramıyor.

Vole Media CHM programı, bu notları çok daha rahat bir şekilde hazırlamanıza yardımcı oluyor ve CHM dökümanları yaratmanızı sağlayarak kullanıcı dostu bir dökümantasyon ortaya çıkarmanıza imkan tanıyor.

Ancak pek çok benzer programın aksine direkt olarak yardım dosyaları yaratmak yerine varolan CHM dosyalarını düzenlemenize ve görüntülemenize olanak tanıyan program, aynı zamanda ofis dosyalarınızı içerisinde görseller, videolar ve notlar içeren birer HTML dökümanlarına da çevirebiliyor.

CHM dosyalarına multimedya dosyalarını eklemek gibi bir misyona sahip olduğu için, interaktif yardım dosyalarınızı hazırlamak istiyorsanız kesinlikle kaçırmamanız gereken programlar arasında yer aldığına inanıyorum. Bu nedenle geliştirdiğiniz programlar, işler veya projeler için daha açıklayıcı dökümanlar yaratmak için kesinlikle denemeniz gerekenler arasında.