VSDC Free Screen Recorder

VSDC Free Screen Recorder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,164
  • DOSYA BOYUTU 14.23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Flash-Integro LLC.

VSDC Free Screen Recorder ekranınızdaki görüntüleri video olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

VSDC Free Screen Recorder ekran görüntüsünü video olarak kaydetme konusunda kullanıcılara ücretsiz olarak yardımcı olan bir video kaydetme programıdır.

VSDC Free Screen Recorder bize ekranımızda seçeceğimiz belli bir bölümü veya tam ekran görüntüyü video haline dönüştürme imkanı sunuyor. Programın güzel bir yönü bize ekran videosu kaydetme işlemi için kaydedilecek videonun kalite ve format seçeneklerini belirleme imkanı sunmasıdır.

VSDC Free Screen Recorder ekran görüntülerini yakalayarak görsel sunumlar hazırlamamıza veya video anlatımları yapmamıza yardımcı oluyor. Program ile videoların kaydedileceği klasörü belirleyebiliyoruz. Ayrıca video kaydetme işlemini başlatacak ve bitirecek klavye tuşlarını belirleyebilme imkanımız da var.

VSDC Free Screen Recorder bize ekran videoları yakalarken mikrofonumuzu kullanarak aynı anda ses kaydetme imkanı da sunuyor. Eğer birden çok monitör kullanıyorsanız VSDC Free Screen Recorder size hangi monitördeki görüntünün kaydedileceğini seçme imkanı da vermekte. Bu sayede video kayıtları için ek monitörlerinizi devre dışı bırakma derdi kalmamakta.

VSDC Free Screen Recorder ile kaydedilecek video ve seslerin codec ayarlarını yapabilir, video kayıtlarında fare imlecinin görünmesini sağlayabilir veya tamamen imleci gizleyebilirsiniz. Program Skype gibi anlık mesajlaşma ve görüntülü sohbet programlarındaki görüntüyü kaydetmek için ideal bir yazılımdır.