Vücut Geliştirme Hareketleri

Vücut Geliştirme Hareketleri

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,442
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sec Development

Android için geliştirilen bu uygulama, adından da anlaşılacağı gibi vücut geliştirme sporu yapmak isteyenlere rehberlik etmek üzere tasarlanmıştır.

Evinizde veya spor salonunda kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde yaptığınız hareketin en doğru yapma şeklini ve hangi kas bölgelerini etkilediğini, düzenli bir dizilime sahip olan arayüz sayesinde çok pratik bir şekilde öğrenebiliyorsunuz. 

Her hareketi resimli ve özel açıklamalı olarak anlatan bu uygulamada sporun yanı sıra beslenme konusunda da tüyo alabilirsiniz. Çoğu sporcu sadece hareketlere önem verir fakat vücut geliştirme sporunun belki de en önemli bileşeni beslenmedir. İşte bu programda vücut geliştirmenin hem antrenman, hem de beslenme safhası hakkında detaylı bilgiye erişmek mümkün.

Uygulamanın en ilgi çekici özelliği ise, çoğu uygulamada yer almayan 'tavsiye al" bölümü. Bu bölüme boy ve kilo bilgilerinizi girerek nasıl çalışmanız gerektiğine dair ipuçları alıyorsunuz. Vücut geliştirme takvimi sayesinde günlük çalışmalarınızı takvime kaydedebilir ve gelişiminizi düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz.