Waf Stopwatch

Waf Stopwatch

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 696
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici jbe2277

Waf Stopwatch programını kullanarak bilgisayarınızda tüm geri sayım ve kronometre işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Waf Stopwatch programı, sık sık zaman tutma ve kronometre işlevlerine ihtiyaç duyan kullanıcıların bilgisayarlarında kullanabilecekleri ölçüm araçlarından bir tanesi ve hem basit yapısı hem de ücretsiz olması ile öne çıkıyor. Programın arayüzü basit ve anlaşılır bir şekilde hazırlandığı için, tüm temel kronometre işlevlerinden bir kaç tıklama ile faydalanabilir ve zamanı daha doğru bir şekilde ölçebilirsiniz.

Programın kronometresi sadece zamanı ölçmekle kalmıyor, aynı zamanda tur zamanı tutma özelliğiyle birlikte daha da işe yarar hale geliyor. Böylece yarışlar gibi zamanın önemli olduğu etkinliklerde sorun yaşamadan tüm tur zamanlarını hesaplayabilirsiniz.

Her tur programın arayüzünden saklandığı için tüm zamanları özet olarak hiç bir işlem yapmadan görebilirsiniz. Tüm zaman ölçüm birimlerini destekleyen Waf Stopwatch'ta salise, saniye, dakika, saat gibi tüm birimlerle ölçüm yapabilirsiniz.

Kronometre işlevinin yanında geri sayım özelliğine de sahip olan program sayesinde belli işleri belli bir zaman içerisinde yapmanız gerekiyorsa bunu da kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Geri sayım sona erdiğinde alarm özelliği de programda mevcut.

Eğer basit ve ücretsiz bir programla tüm zaman yönetimini yapmak istiyorsanız Waf Stopwatch'u denemeden geçmeyin.