Walloid: HD Stock Wallpapers

Walloid: HD Stock Wallpapers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 172
  • DOSYA BOYUTU 3.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HashCode Inc.

Walloid: HD Stock Wallpapers mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir duvar kağıdı uygulamasıdır

Walloid: HD Stock Wallpapers kullanıcılara farklı Android cihazların birbirinden güzel fabrika duvar kağıdı seçeneklerini bir arada sunan bir Android duvar kağıdı uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Walloid: HD Stock Wallpapers temel olarak Android cihazlarla veya Android işletim sistemi güncellemeleriyle birlikte gelen varsayılan duvar kağıdı seçeneklerini bir araya topluyor. Bu sayede kullanıcılar güvenli olup olmadıklarından emin olamadıkları sitelerde duvar kağıdı arama derdinden kurtuluyorlar ve istedikleri cihazların an ekran görüntülerine birkaç dokunuşla ulaşabiliyorlar.

Walloid: HD Stock Wallpapers içerisinde 5000'den fazla duvar kağıdı seçeneği bulunmakta. Bu duvar kağıtları HD ve Quad HD çözünürlüklerde sunuluyor. Uygulama içerisindeki duvar kağıtları günlük olarak güncellenmekte ve aralarına yenileri eklenmekte. Dilerseniz beğendiğiniz duvar kağıtlarını favorileriniz arasına alabiliyorsunuz. Muzei desteğine sahip uygulama bu destek sayesinde duvar kağıdınızın otomatik olarak değişmesine imkan tanıyor.