Wallpaper Effects

Wallpaper Effects

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 245
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Swiss Codemonkeys

Wallpaper Effects geniş bir duvar kağıdı arşivine sahip ücretsiz bir uygulamadır

Wallpaper Effects binlerce HD kalitede Android duvar kağıdıücretsiz olarak kullanıcılara sunan başarılı bir Android uygulamasıdır.

Uygulama duvar kağıtlarını farklı kategoriler altında listelemektedir. Siyah-beyaz, Arabalar, Doğa, Bebekler, Spor, Uzay, Hayvanlar, Çiçekler, Dağlar, Sahiller gibi birçok kategori altında çok sayıda duvar kağıdı beğeninize sunulmakta, dilediğiniz birini duvar kağıdınız yapma imkanı verilmektedir. Dilerseniz bu duvar kağıtları arasından en popüler olanları listeleyebilir, tercihinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Uygulama arayüzü oldukça hızlı ve akıcı çalışmaktadır. Duvar kağıtlarını kolayca görüntüleyerek zahmetsizce seçim yapabilirsiniz. Beğendiğiniz duvar kağıtlarını favorilerinize ekleyebilir, dilerseniz SD kartınıza kaydedebilirsiniz.

Wallpaper Effects'i benzerlerinden ayıran en büyük özellik uygulama içerisine dahil edilmiş olan resim editörüdür. Bu editör sayesinde duvar kağıtlarınızı kişiselleştirerek daha artistik görünüm kazanmalarını sağlayabilir, Android ana ekranınızı çok daha şık gösterebilirsiniz. Seçeceğiniz resmin renklerini, karşıtlık değerini, karanlık miktarını, sepya görünümünü değiştirebilir, fotoğrafı eskitebilirsiniz. Bu efektler ve daha fazlası Wallpaper Effects'te sizleri beklemekte.