Wallpaper Switcher

Wallpaper Switcher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,220
  • DOSYA BOYUTU 2.59 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Evrnet Systems Incorporated

Windows masaüstü arkaplan resmini değiştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

Wallpaper Switcher programı, Windows işletim sistemli bilgisayarınızın masaüstünün arkaplanında yer alan resimlerin değiştirilebilmesi için hazırlanmış programlardan bir tanesi ve Windows'un bu konuda çalışan kendi aracından çok daha kolay ve işlevsel bir şekilde kullanılabiliyor. Ücretsiz olarak sunulması ve aynı zamanda hemen kolayca ayarlayabilir arayüzü sayesinde bu işlem için çok detaylı olmayan bir program arayan ancak Windows'un kendi aracını yetersiz bulan kullanıcıları kendisine çekecektir.

Duvar kağıdınızı sadece iki tıklama değiştirebilmenizi sağlayan program, aynı zamanda kendi içerisinde favoriler sekmesine de sahip ve böylece tekrar ve tekrar arkaplan resimlerinin dosyalarını aramanıza gerek bırakmıyor. Kendi arayüzünden önceden kullandığınız favori resimlerinizi hemen görebilir ve yeniden masaüstü arkaplan resminiz yapabilirsiniz.

Hem arkaplan resimlerini hem de renkleri ve temaları yükleyebilen program sayesinde bilgisayarınızın görünümünü değiştirmek oldukça hızlı oluyor. Windows'un orijinal temalarının yanında uygulama ile birlikte gelen kullanışlı yeni temalar da var ve pek çok kullanıcının bunları beğeneceğine inanıyorum.