Wars of Glory

Wars of Glory

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Elex

Gerçek bir savaş dünyasına katılacağız.

Android oyuncularına strateji oyunu olarak sunulan Wars of Glory tamamen ücretsiz olarak oynanmaktadır.

Elex tarafından geliştirilen ve yayınlanan Wars of Glory strateji oyunları arasında yer alıyor. Kaliteli grafiklerin ve zengin içeriğin yer aldığı oyunda Arap dünyasına adım atacak ve Arap savaşlarına dahil olacağız. Oldukça sağlam oynanış mekaniklerine sahip olan yapımda gerçek zamanlı olarak savaşlara dahil oluyor.

Oyun içerisinde kendi şehrimizi inşa edecek, kendi askeri birliklerimizi kuracak ve çevremizde bulunan şehirlere saldırılar yapacağız. Mobil yapımda kaleler kurabilecek ve düşman kalelerini kuşatabileceğiz. Geniş içeriğe sahip olan mobil rol oyunu oyunculara gerçekçi bir savaş atmosferi sunuyor. Detaylı grafikler eşliğinde dahil olacağımız savaşlar da ortalık kan gölüne dönecek ve destansı savaşlara imza atacağız.

Gerçek ve bir o kadar da acımasız savaşların yer aldığı yapımda kendi ittifaklarımızı kurabilecek, en iyi orduyu oluşturabilecek ve karşılıklı olarak arkadaşlarımızla yardımlaşabileceğiz. Ordularımızı toplarak düşmanın üstüne gidecek ve yağmalar ile ganimetin de sahibi olacağız.

Wars of Glory tamamen ücretsiz bir mobil rol oyundur.