Web TV

Web TV

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,817
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WEB.TV

Web TV, Android telefon ve tablet sahiplerinin canlı olarak diledikleri yerde televizyon izlemesini sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir uygulama.

Web TV, Android telefon ve tabletleri üzerinde canlı televizyon izlemek isteyenler için geliştirilen oldukça başarılı ve kaliteli bir Android TV izleme uygulaması.

Türksat 4A uydusunda yer alan tüm kanalları canlı olarak izleme imkanına ulaşabileceğiniz Web TV üzerinde Star TV, Show TV, TRT, Kanal D, Fox TV ve daha bir çok popüler televizyon kanalını sorunsuz şekilde canlı olarak izleyebiliyorsunuz.

Hem HD kalitesinde yayın veren hem de oldukça sağlam alt yapıya sahip olan Web TV üzerinde canlı yayın izlerken herhangi bir takılma ile karşılaşmadım.

Hem telefon hem de tablet için destek sunan Web TV, haber, spor, belgesel ve müzik kanallarını canlı olarak izleme fırsatı sunuyor. Daha da detaya inecek olursak, futbol maçları, yerli ve yabancı müzik klipleri, yerli diziler vb. yayınlar Web TV üzerinde izleyebilecekleriniz arasında.

Canlı TV İzleme dışında kullanıcılarının da canlı yayın yapabilmesini sağlayan Web TV, dilediğiniz yer ve zamanda canlı yayın yaparak bu yayınları kaydetme imkanı sunuyor. Ayrıca uygulama ile videolar kaydedebilir ve cihazınızdaki daha önceden çekilmiş videoları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Eğer işiniz gereği sürekli yollardaysanız ya da evde televizyon izleyemiyorsanız, Web TV uygulaması sayesinde dilediğiniz zaman ve yerde istediğiniz TV programlarını takip edebiliyorsunuz.

Uygulama ile canlı TV izlerken en azından ortalama değerlere sahip bir internet bağlantısına sahip olmanız gerekiyor. Sorunlu bir internet bağlantısı, izlediğiniz yayının takılmasına neden olabilir.