WebSite X5 Free

WebSite X5 Free

kullanıcı

Web sitesi tasarımlarınızı en hızlı ve kolay yoldan yapmak için ücretsiz olarak sunulan program, kod düzenlemeleri yapmaya da izin veriyor.

WebSite X5 Free programı web tasarımı yapmak isteyenler ancak pahalı programlar kullanmaktan kaçınanlar içn hazırlanmış ücretsiz ve kullanıcı dostu bir web tasarım programı. Uygulamayı kullanarak web siteleri, bloglar ve diğer servisleri tasarlamak çok kolay olduğu için biraz da HTML ve CSS bilginiz varsa istediğiniz görünümü hemen elde edebilirsiniz.

Ancak kod bilmeyenler bile sorun yaşamayacaklardır ve en kolay yoldan web sitelerini elde edeceklerdir. Bu yönü sayesinde hem profesyoneller hem de amatörler tarafından kullanılabilen program elbette ücretli sürümlerinde çok daha fazla özelliği kullanıcılara sunuyor.

Program ile bir proje hazırladığınızda, o projeye ait tüm dosyalar da beraberinde taşınmaktadır ve böylece sorun yaşamadan web sitenizi depolama alanınıza aktarmanız mümkün. İçerisindeki önizleme motoru sayesinde tasarımlarınızın sonuçlarını da anında görebiliyorsunuz.

Görsel editör ile kod editörü birbiri ile en uyumlu şekilde çalıştığı için, her iki yöntemi birden kullananlar kodlarının bozulması ya da görselliğin bozulması gibi sorunlarla da karşılaşmayacaklardır.