WebSite X5

WebSite X5

kullanıcı

WebSite X5 'in binden fazla hazır teması arasından size en uygununu seçerek web sitenizi hemen hazır hale getirebilirsiniz.

WebSite X5 kullanıcılara internet sitesi kurmak için pratik bir yöntem sunan ve kodlama ve programcılık bilgisine ihtiyaç duymadan web siteleri yaratmanıza imkan tanıyan bir web sitesi kurma programı.

Basit adımlarla web sitesi hazırlamanıza yardımcı olan WebSite X5, ihtiyaçlarınıza uygun şekilde internet siteleri hazırlamanızı mümkün kılıyor. Program ile hazırlayacağınız sayfalara istediğiniz türde medya içerikleri yerleştirebiliyorsunuz ve ileri seviye özelliklerle sitenizi zenginleştirebiliyorsunuz. WebSite X5 ile bir web sitesi hazırlarken yaptığınız değişiklikler size gerçek zamanlı olarak gösteriliyor; bu sayede web sitenizin son halinin nasıl olacağını direkt olarak belirleyebiliyorsunuz.

WebSite X5 kullanarak e-ticaret sitesi yapımı, ürün katalogları, blog sayfaları, e-posta formları, fotoğraf galerileri hazırlanması gibi işlemleri gerçekleştirebilmeniz mümkün. Bu işlemleri yaparken WebSite X5 işlemlerin teknik detayları ile otomatik olarak ilgileniyor. Programı kullanarak hazırladığınız web siteleri akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu şekilde çalışıyorlar.

WebSite X5 ile bir web sitesi hazırlarken ilk önce bir web sitesi teması belirliyorsunuz. Programın içerisinde 1500 civarında hazır web sitesi teması yer alıyor. Bu görsel tema kalıplarından birini seçtikten sonra bu temayı tercihlerinize göre düzenleyebilmeniz ve üzerinde değişiklikler yapabilmeniz de mümkün. Dilerseniz sıfırdan kendi temanızı da yaratabilirsiniz.

WebSite X5 ile hazırladığınız web sitelerine RSS deteği ekleyebiliyorsunuz ve paylaştığınız haberlerin RSS akışıyla takip edilmesini sağlayabiliyorsunuz. WebSite X5 web sitelerinizi arama motorları için optimize ediyor ve bütün yaygın internet tarayıcılarıyla uyumlu hale getiriyor.

WebSite X5 kullanıcılara 1 yıllık 30 GB web alanı hizmetini, alan adresi kayıt işlemini, sınırsız e-postaları ve bulut bilişim imkanlarını ücretsiz olarak sunuyor.