WebSmartz

WebSmartz

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 7,848
  • DOSYA BOYUTU 13.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Websmartz Website Builder

Web sitesi hazırlarken intro'lar hazırlayabilceğiniz html tabanlı sayfalar yaratabilceğiniz profesyonel bir yardım aracı.

Açıklama: WebSmartz yazılımıyla birbirinden şık web sitelerini bir sihirbaz yardımıyla, sadece içerik bilgilerini girerek oluşturabilirsiniz. Programın 1.0 sürümünde sadece introlar hazırlanabilirken 2.1 sürümünde grafik tabanlı web siteleri de hazırlanabiliyor. Bu gelen güzel bir yenilik fakat bir de kötü haber var o da programın 2.1 sürümü çok fazla kısıtlanmış. Yaptığınız çalışmaları bile önizlemek ciddi bir problem olabiliyor.

Programın Kullanımı: 

WebSmartz açılır açılmaz sizi bir sihirbazla karşılayacak. Bu sihirbazdan alt bölümde bulunan HTML seçeneğinden bir tema seçin. Bu temaları sadece satın alınan sürümlerde aktive edebiliyorsunuz. Programın varsayılan halinde gelen temaların haricinde web sitesinden indirebileceğiniz temalar da mevcut.

Üst bölümde bulunan introları da düzenleyebilirsiniz. Bir çalışmayı seçin ve düzenleme penceresine geçin. "Select Category" bölümünden bir kateori seçin. Aynı kategoride bulunan şablonlar yeterli gelmeyecektir. Diğer kategorilerdeki ücretsiz şablonlara da göz atmayı unutmayın. Çalışmaya metin eklemek için "Intro Text" bölümü kullanın.

"Intro Settings" bölümünden oynatımın boyutlarını ve arkaplan rengini belirleyin. "HTML Settings" bölümünden de gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra "Publish" butonuna basın. Çalışmayı bir klasöre kaydedin ve önizleyin.

 

WebSmartz kullanarak bu yöntemle intro, html sayfalar hazırlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sihirbazı takip etmek ve gerekli adımları atlamadan işlemleri uygulamak. Programı satın aldığınız taktirde de Flash tabanlı web sayfaları hazırlayabilirsiniz. Programın kaçak kullanımını engelleme düşüncesinden olsa gerek, bu bölümün sadece resmi olarak ekran görüntüsü programa dahil edilmiş. Yani kısıtlı kullanımı bile deneme sürümünde sunulmamış.