Welcome Home To Windows Phone

Welcome Home To Windows Phone

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 333
  • DOSYA BOYUTU 23.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici mark/space

Windows Phone cihaz kullanmaya başlayıp diğer platformlara ait eski cihazındaki tüm verileri aktarmak isteyenler için Welcome Home to Windows Phone en pratik seçeneklerden birini sunuyor.

Eski cihazından kurtulup Windows Phone'a geçiş yapmayı sağlayan Welcome Home to Windows Phone; iOS, Android veya Blackberry cihazınızdaki tüm bilgileri ve verileri Windows Phone cihazınıza eklemeye yarayan bir araç. Cihazlarınızda depolanan her şeyi yedeklemek konusunda başarılı bir performans sergileyen bu uygulama Mac OS X veya Windows üzerinden kullanabileceğiniz pratik birçok seçeneği kullanımınıza sunuyor.

Welcome Home to Windows Phone kullanmak istiyorsanız illa ki bir Windows Phone cihazına ihtiyacınız yok. Cihazınızı USB ile masaüstüne bağladıktan sonra uygulama bir tarama işlemi gerçekleştiriyor ve tüm gerekli bilgileri masaüstüne aktarıyor. Takvim notları ve kişileriniz derhal Windows Live hesabınıza aktarılabiliyor. Fotoğraflarınızı ve Videolarınızı iPhoto ve iTunes'a aktarmanız da mümkün. Uygulamaların transferini gerçekleştiremeyen araçlar size alternatif olarak kullanmak isteyeceğiniz tavsiyeler sunuyor. Uygulamalara ulaşmanız için size QR kodları da sunan Welcome Home to Windows Phone tüm önerilerin olduğu linkleri PDF dosyası olarak da kaydetmenizi sağlıyor.

Genel anlamda çok işlevsel olan program, iCloud ile uyumsuz ve Android 4.1 ile bazı sıkıntılar yaşatabiliyor. Bunun haricinde Windows Phone mağazalarında ürün olduğu sonucunda tavsiye listesinde bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Dikkat çeken tek hata tavsiye edilen oyunların diğer cihazınızda olan oyunlarla pek alakalı olmamaları.

ARTILAR

Ücretsiz

Hızlı işlem imkanı

Yedekleme seçeneğiniz var

EKSİLER

Oyun tavsiyeleri hatalı olabiliyor