Where's My Water?

Where's My Water?

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 385
  • DOSYA BOYUTU 108 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Disney

Where's My Water?, Disney'in sevimli karakterlerini içeren bulmaca türünde bir Windows 8.1 oyunu.

Where's My Water?, Disney imzasını taşıyan çocuklar kadar yetişkinlerin de severek oynadığı bir bulmaca oyunu ve aynı zamanda Disney’in hem mobil hem de Windows 8.1 Mağazası'nda en çok ilgi gören oyunlarından biri.

Yüksek kalitede görseller ve eğlenceli animasyonlarla süslenmiş fizik tabanlı bulmaca oyununda Disney’in sevimli timsahları ve ördekleri ile uğraşıyoruz. Amacımız oyunun adından da anlaşılacağı üzere karakterleri su ile kavuşturmak. Bunun için sürekli olarak toprağı eşeliyor ve su kanallarına suyun akmasını sağlamaya çalışıyoruz. Ancak oyunda üç farklı karakter var ve her karakterin hikayesi de farklı olduğundan hedefimize ulaşmamız biraz zaman alıyor.

500’den fazla bulmacayı çözmemiz gereken oyunda hikayelerine ortak olduğumuz Swampy, Allie ve Cranky adında dört karakter var. Bu karakterlerden her biri farklı kişiliğe sahip ve sorunları, bizden yardım istedikleri konu farklı. Örnek vermem gerekirse; Oyunun ana karakteri Swampy temizlik hastası ve yıkanmadan edemiyor. Allie, tam bir sanat timsahı. Müzik enstrümanı çalmayı çok seviyor. Cranky ise önüne geleni yiyen ancak kendi yemeğini asla yemeyen ilginç bir timsah. Oyun bu üç ilginç timsah üzerinde dönüyor.

Birbirinden tamamen farklı üç timsahın suyla buluşmasını sağlamak ise kolay gibi görünse de aslında değil. Toprağı eşeleme yöntemiyle suyun borulara ulaşmasını sağlıyor ve neticesinde timsahlarımızı mutlu ediyor olsak ta sonraki seviyeye geçmek için suyun ördeklere dokunmasını sağlamamız gerekiyor. Yani bölümü tamamlamak suyu timsahlara ulaştırmanız tek başına yeterli olmuyor.