Wiffinity

Wiffinity

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 143
  • DOSYA BOYUTU 7.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wiffinity

Wiffinity, WiFi ağlarının yerini ve şifrelerini keşfetmenize yardımcı olan bir mobil uygulama

Wiffinity eğer sıkça yolculuk ediyorsanız ve yurt dışı ziyaretlerinizde intenret erişimi konusunda sıkıntı yaşıyorsanız oldukça işinize yarayacak bir WiFi bulma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Wiffinity sizi WiFi şifresi bulma derdinden de kurtarıyor. Uygulama temel olarak kullanıcı kitlesi tarafından paylaşılan verileri bir araya topluyor. Dünyanın farklı noktalarını ziyaret eden kullanıcılar Wiffinity ile kullandıkları WiFi erişim noktalarının yerini kaydediyorlar. Bunun yanında şifreli WiFi ağlarının şifreleri de paylaşılıyor. Bu sayede ihtiyaç duyan kullanıcılar bu WiFi ağlarına zahmetsizce bağlanabiliyorlar.

Wiffinity, eğer mobil internetiniz nedeniyle dolaşım ücretleri ödemekten sıkıldıysanız size büyük yardımı dokunabilecek bir uygulama. Dünya çapında 300.000 civarnda erişim noktasına yer veren uygulamada bu sayı gittikçe artıyor. GPS kullanarak çevrenizdeki WiFi erişim noktalarını arayabiliyorsunuz. Ayrıca çevrimdışı olarak harita üzerinden WiFi erişim noktalarına da göz atabiliyorsunuz.

Wiffinity'nin güze yönü herhangi bir üyelik veya kayıt işlemi olmadan anonim olarak kullanılabilmesi.