WinCDEmu

WinCDEmu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,702
  • DOSYA BOYUTU 0.79 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sysprogs

WinCDEmu, kişisel bilgisayarınız üzerinde ISO kalıp dosyaları oluşturmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir programdır.

WinCDEmu kullanıcıların Windows Gezgini üzerinde dolaşırken istedikleri ISO dosyalarının üzerine çift tıklayarak açmalarına olanak tanıyan ücretsiz bir uygulamadır.

Diğer benzeri uygulamalarla karşılaştırıldığında WinCDEmu ISO kalıp dosyalarınızı açmak ve çalıştırmak için gerçekten çok daha pratik ve kullanışlı bir programdır.

Yapmak istediğiniz tüm işlevleri Windows Gezgini üzerine kendisini entegre ederek yapmanıza olanak tanır. ISO dosyaları üzerine sağ klik ile tıkladığınızda sürücü harfi seç ve bağla seçeneği sayesinde kendi belirleyeceğiniz bir sanal sürücü üzerinde dosyaları hızlı bir şekilde açar.

Aynı şekilde CD veya DVD sürücünüze bir disk yerleştirdikten sonra sürücü simgesi üzerine sağ klik tıklayarak ISO imajı oluştur seçeneğiyle kendi ISO dosyalarınızıda oluşturabilirsiniz.

WinCDEmu bilgisayar kaynaklarınızı zorlamadığı gibi tüm Windows sürümleriyle uyum içerisinde çalışmaktadır. ISO dosyaları dışında NRG, MDS, MDF, IMG, CUE, CCD imaj dosyası formatlarını da desteklemektedir.

CD/DVD üzerinden ISO kalıp dosyaları oluşturmak ve ISO kalıp dosyalarını sanal sürücü yardımıyla açmak için kullanabileceğimiz WinCDEmu gerçekten her türlü işinizi çok kolay hale getiren başarılı bir yazılımdır.