WinSDCard

WinSDCard

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,681
  • DOSYA BOYUTU 0.47 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Keerby

WinSDCard, taşınabilir depolama cihazlarınıza veri kopyalama veya taşınabilir depolama cihazlarınız içerisinde verileri yedekleme amacıyla kullanabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir programdır.

WinSDCard, taşınabilir depolama cihazlarınızın içlerindeki verileri kopyalama veya yedekleme yapabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir programdır. Oldukça sade bir arayüze sahip olan WinSDCard programını bilgisayar kullanma tecrübesi çok olmayan kullanıcılar bile rahatlıkla kullanabilir. Programı kullanarak verilerinizin yedekleyebilir ve böylece güvenliklerini sağlayabilirsiniz.

WinSDCard programı hafıza kartlarınızda bulunan verilerinizin birebir kopyalarını oluşturma ve yazma yeteneğine sahiptir. Bu nedenle herhangi bir dosyanın tüm verilerini kopyalayabilen program oldukça yararlı olmaktadır. Yedekleme işlemi bittikten sonra WinSDCard ile dosyalarınızı kaydederek dosyalarınızı dilediğiniz gibi kopyalayabilirsiniz.

Herhangi bir veri kaybı oluşma riskine karşı önemli dosyalarınızı belirli aralıklarla yedeklemenizi öneririm. Geniş kapsamlı ve fonksiyonel bir yedekleme yaızlımına ihtiyaç duyuyorsanız, WinSDCard ile bu işlemlerinizi oldukça kolay ve rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğini programı kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.