Wire Flow

Wire Flow

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 62
  • DOSYA BOYUTU 2.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ludomade

Wire Flow uygulaması sayesinde Android cihazlarınızda mockup çizimleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Wire Flow uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının direkt olarak Android cihazlarını kullanarak uygulama çerçeveleri yaratmak için kullanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Uygulamayı kullanarak aklınızdaki mobil uygulamanın temel bir çizimini gerçekleştirebiliyor, daha sonra bu çizimi bilgisayarınıza göndererek üzerinden devam edebiliyorsunuz. Sahip olduğu materyal dizayn desteği sayesinde kullanımınız esnasında en son Android tasarım kodlarına sahip bir mobil uygulama yaratmanız da garanti altına alınıyor diyebilirim.

Her ne kadar bir yerleşim tasarımı uygulaması olsa da, içerisinde pek çok ikon ve çizim de barındırması sayesinde uygulamanızın tasarımında rol oynayacak noktalarda size yardımcı olacaktır. Mockup çizimlerle uygulamalarının genel hatlarını ve çerçevesini çizmekten hoşlanan kullanıcılar için denenebilecek en gelişmiş ve eli yüzü düzgün uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

Her sürümle birlikte yeni özellik ve seçeneklerin gelmesi ise uygulamanın ilerleyen zamanlarda daha fazla olanağa sahip olacağını bizlere gösteriyor. Sahip olduğu çok sayıda tasarım seçeneğine rağmen basit kalmayı başaran ve tüm araçları elinizin altına sunan Wire Flow, bu anlamda PC’nizde tasarım yapmak yerine direkt olarak bir Android cihaz ekranında tasarımı yapmanızı teşvik ediyor.

Hazırladığınız tasarıma göz atmanız ve genel bir görüş sağlamanız için de kullanılabilecek pek çok görünüm menüsü barındıran uygulama, böylelikle sonuçları hemen görmenize yardımcı oluyor. Çalışması için herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymayan ve bunun yanında sistem kaynaklarını verimli kullanan Wire Flow, Android uygulaması tasarımcılarının beğenisini kazanacaktır.