SpeedyFox

SpeedyFox

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 102,872
  • DOSYA BOYUTU 1.44 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CrystalIdea Software

Günden güne yavaşlayan Mozilla Firefox tarayıcınızı SpeedyFox kullanarak hızlandırabilirsiniz. Firefox üzerindeki kayıtları birleştiren ücretsiz programla tarayıcınız ilk günkü hızında çalışacak.

Mozilla Firefox hızlı bir tarayıcı olmasına rağmen üzerinde tuttuğu profil kayıtları sebebiyle bir süre sonra yavaşlamaya başlar. Özellikle açılış sırasında bekleme süreniz giderek artmaya başlar. Database'in parçalanmasından kaynaklanan bu problem günden güne işlemleri yavaşlatır. SpeedyFox yer imleriniz ve şifreleriniz gibi kişisel kayıtlarınıza zarar vermeden Mozilla Firefox tarayıcınızı hızlandırır.

Kurulum gerektirmeyen bu ücretsiz program ile tek tıklama ile Firefox tarayıcınızı 3 kat hızlandırabileceksiniz. Firefox'un kullandığı SQLITE databaseleri pek çok ayarı kaydederken bir süre sonra şişmeye başlar. SpeedyFox bu verileri herhangi bir kayba sebep olmadan birleştirir. Tarayıcı kullanma sıklığınıza göre programı 1-2 haftada bir kez kullanabilirsiniz.

Son sürümüyle birlikte hızlandırma seçeneklerine Skype, Chrome ve Thunderbird'ü de ekleyen uygulamayı bu programların daha hızlı çalışması için rahatlıkla kullanabilirsiniz.