Wordpress Desktop

Wordpress Desktop

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 466
  • DOSYA BOYUTU 45.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WordPress

Wordpress Desktop, blogunuzu masaüstünden kontrol edebileceğiniz bir programdır.

Wordpress Desktop, masaüstünde blogunuzu yönetmenize olanak tanıyan resmi bir uygulama. Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bu program sayesinde, yönettiğiniz internet sitelsini veya blogunuzu çok rahat bir şekilde konrol edebilirsiniz. Wordpress tarafından resmi olarak yayınlanan programın özelliklerine dilerseniz biraz daha yakından bakalım. 

Wordpress'in dünyanın en çok kullanılan ücretsiz blog servisi olarak biliniyor. Dolayısıyla insanların beklentileri de hizmetin kalitesine göre artıyor. Wordpress Desktop biraz geç kalmış bir program olsa da içeriğiyle beklentileri karşıladığını düşünüyorum. Worpress internet sitesine bağlandığınızda yapabileceğiniz tüm işlemleri bu program sayesinde de yapabiliyorsunuz. 

Özelliklerine baktığımızda, Windows Desktop programında 2 sekme bulunuyor. Bunlardan biri 'Sitelerim' , diğeri ise 'Okuyucu'. Sitelerim kısmında hali hazırda var olan blogunuzun istatistiklerini, blog yazılarını, sayfaları, temaları, menüleri ve eklentileri yönetebilirsiniz. Kısacası, bir Wordpress panelinde bulunan tüm özelliklere erişip yazılarınızı ekleyebilirsiniz. Okuyucu kısmında ise takip ettiğiniz blogları görebilmeniz mümkün. 

Resmi olarak yayınlanan bu programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bütün blog sahiplerinin kullanmasını mutlaka öneririm.