Workflow

Workflow

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 184
  • DOSYA BOYUTU 17.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DeskConnect

Workflow uyuglaması ile farklı görevleri tek bir merkezden yönetebilirsiniz.

Akıllı telefon ve tabletlerin en iyi taraflarından bir tanesi de kullanıcılara farklı görevleri aynı anda gerçekleştirebilme şansı vermesi. Cihazların entegre sistemleri ve fonksiyonları bu işi bir noktaya kadar başarıyla taşısa da üreticiler tasarladıkları uygulamalar ile çoklu görev yönetimi deneyimini bir basamak ileri taşımaya çalışıyor. Bu amaç uğruna tasarlanan uygulamalardan bir tanesi de Workflow.

Workflow, kullanıcıların farklı görevleri tek bir merkezden yönetmesine imkan veren bir yapım. Bu tarz uygulamalarda dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi de desteklenen hizmetlerin ne düzeyde olduğu. Workflow bu konuda gerçekten iyi bir performans sergiliyor. Kişi listesi, takvim, haritalar, müzik, kamera, fotoğraflar, Safari, Twitter, Facebook, Dropbox, Evernote ve iCloud gibi uygulamalarla uyum içerisinde çalışan Workflow ile bu uygulamalar arasında gerçekleştireceğiniz eylemleri kolayca tamamlayabilirisiniz.

Müzik dinlerken istediğiniz şarkıyı Twitter üzerinde paylaşabilir veya Safari üzerinden internette gezinirken dosyaları PDF olarak kaydedebilirsiniz. Bunlar gibi daha onlarca farklı koordine görevi yönetebileceğiniz bir uygulama olan Workflow, bu kategoride kullanabileceğiniz en iyi uygulama.