World at Arms

World at Arms

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,391
  • DOSYA BOYUTU 201.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

World at Arms gerçekçi bir savaş simülasyonudur

World at Arms sunduğu gerçekçilik ile hoşunuza gidecek, sizi modern bir dünya savaşına konuk edecek olan ve Windows 8.1 işletim sistemlerine sahip bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

World at Arms'ta dünyanın en büyük komutanı olmak için yola çıkıyoruz. Oyunda herşey KRA kuvvetlerinin anavatanımızın topraklarını işgal etmek için saldırıya geçmesiyle başlıyor. KRA kuvvvetleri dört bir yandan saldırırken şehirlerimiz birer birer düşmekte ve zaman ilerledikçe durum daha da vahim bir hal almaktadır. Bu nedenle en kısa süre içerisinde birliklerimizi toplamalı, ordumuzun başına geçmeli ve işgal kuvvetlerini geri püskürtmeliyiz.

World at Arms bize hem hava, hem kara, hem de deniz kuvvetlerimizi kullanarak topyekün savaşlara katılma imkanı veriyor. Oyunu tek kişilik senaryo modunda oynayabileceğimiz gibi çok oyunculu modda diğer oyuncularla da oynayabiliyoruz. Dilersek ittifaklar kurabiliyor, dilersek de diğer oyunculara karşı mücadele ederek kaynaklarını çalabiliyoruz.

World at Arms grafik olacak tatmin edici bir kalite sunuyor. Oyun kaliteli animasyonlar, gerçekçi görünüme sahip üniteler ve binalarla süslenmiştir. Oynanış da oldukça heyecanlı. Oyunda kaynak topladıkça birliklerimizi geliştirebiliyor ve daha güçlü hale getirebiliyoruz.

World at Arms eğer strateji oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidecektir.