World EduCad

World EduCad

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,944
  • DOSYA BOYUTU 1.94 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TeknoparkTechnology

World EduCad, 2 boyutlu çizim yapmak isteyenlere yönelik geliştirilen ve içerisinde gerekli olan tüm araçları barındıran bir Windows çizim programı.

World EduCad, Türk yazılımcılar tarafından geliştirilmiş olan gelişmiş ve başarılı bir 2 boyutlu çizim programı. Özellikle çizime yeni başlayanlara yönelik olan program Türkler tarafından geliştirilmiş olmasına rağmen uluslararası olarak kullanılıyor.

Kendinizi geliştirmek, çizim ve tasarım alanlarında neler yapabileceğinizi görebilmek için kullanabileceğiniz programın demo sürümünü ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Fakat tam sürüm isterseniz 39 Dolar ödemeniz gerekiyor.

İngilizce dil destğei ile sunulan World EduCad ile yapılan bazı çizimlere ekran görüntüleri kısmından erişip, neler yapabileceğiniz hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Çizim ve taarımlarınız için gerekli olan tüm araçları sunan program, çizim işlerine yeni başlayanlara olduğu kadar profesyonellere de hitap ediyor. Bu nedenle çok daha fazla kullanıcıya daha kısa sürede erişebilecek bir potansiyele sahip. Zira programın gelişimi de bu şekilde ilerliyor.

Öğrenciler ve eğitmenler tarafından daha çok tercih edilen program aynı zamanda mühendisler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Ufak boyutlu olması, profesyonel araçlar sunması ve tüm Windows işletim sistemi sürümlerinde çalışması için programın öne çıkan özellikleri arasında.

Kendi sınırlarınızı görebilmek ya da basit anlamda çizim yapabilmek için kullanbileceğiniz programın demosunu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirip, hemen deneme fırsatını kaçırmayın.