World of Castles

World of Castles

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 757
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hammer Games

World of Castles bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

World of Castles oyunculara Orta Çağ döneminde geçen savaşlara katılabilme imkanı veren bir savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

Kendisini bir aksiyon - strateji oyunu olarak tanımlayan World of Castles temel olarak kale kuşatmaları konu alınıyor. Biz, hem kaleleri kuşatabiliyoruz, hem de düşman kuşatmalarına karşı kalemizi savunabiliyoruz. Oyunun ilk aşamasında herşeye sıfırdan başlıyoruz ve ilk olarak kalemizi inşa ediyoruz. Dilerseniz kalenizi temelinden itibaren siz oluşturabilirsiniz, dilerseniz de hazır kalıpları kullanarak bir kale oluşturabilir, savunma ihtiyaçlarınıza göre bu kalıbı modifiye edebilirsiniz.

World of Castles'da kalelerinizi inşa etmek için tuğlaları kullanmaktasınız. Oyunda 200 civarında farklı tuğla türü bulunuyor ve bu tuğlaları kullanarak kalenizi şekillendirebiliyorsunuz. World of Castles'da dikkat etmeniz gereken 3 şey var; para, tecrübe ve şöhret. Para ile tuğla satın alabiliyorsunuz. Savaşta kazanacağınız tecrübe ile seviye atlayabiliyor, yeni tuğla türlerinin kilidini açabiliyorsunız. Şöhret ise kalenizin ne kadar büyük ve ihtişamlı olabileceğini belirliyor.

World of Castles'da gerçekçi fizik hesaplamaları mevcut, yani bir kulenin ayağını yok ettiğinizde kule çökmeye başlıyor. Tatmin edici bir grafik kalitesi sunan World of Castles'ın minmum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- Intel i5 3570K veya AMD FX 8350 işlemci

- 8 GB RAM

- Nvidia GTX 750 veya AMD Radeon 270X ekran kartı

- DirectX 11

- 10 GB boş depolama alanı