World of Warcraft Sound Packs

World of Warcraft Sound Packs

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,473
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MovingWallpapers

World of Warcraft Sound Packs, dünyanın en popüler en çok oynanan oyunlarından biri olan World of Warcraft'ın müziklerini dinlemenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

World of Warcraft Sound Packs, içerisinde World of Warcraft'a ait 100'den fazla şarkı barındıran ücretsiz Android uygulamasıdır. Blizzard şirketine World of Warcraft uzun yıllardır dünyanın en popüler ve en çok oynanan MMO oyunu olma özelliğini korumaktadır.

World of Warcraft'ın müzikleri her yeni yama için özenle seçilir. Bu nedenle bir çok kişi oyunu oynamasa bile oyunun müziklerini dinlemeyi sever. World of Warcraft'ın en güzel müziklerinin yer aldığı uygulama özellikle WoW oyuncuları için geliştirilmiş olsa da herkes tarafından kullanılabilir.

Uygulama içerisinde yer alan tüm müzikleri istediğiniz zaman dinleyebilir ve favorilerinizi Android cihazınızın zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz. Müzikler uygulama içerisinde Boss, Efektler, Yaratıklar ve PVP olarak sınıflandırışmıştır. Uygulamanın son yamasıyla birlikte oyun içindeki kahramanların yaptığı şakalarda uygulamaya ''Jokes'' kategorisi altında eklenmiştir.

World of Warcraft'ın müziklerini seviyorsanız veya merak ediyorsanız uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.