WP Touch

WP Touch

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 472
  • DOSYA BOYUTU 2.26 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BraveNewCode Inc.

WP Touch eklentisiyle, WordPress sitelerinizi mobil uyumlu hale getirmeniz sandığınızdan daha kolay.

WP Touch eklentisiyle WordPress tabanlı web sitelerinizi çok kola bir şekilde mobil telefonlarla uyumlu hale getirebilirsiniz.

Akıllı telefonların kullanım oranı neredeyse bilgisayar kullanımını bile geçmiş durumda. Bu oranın artması da bazı ihtiyaçları da beraberinde getiriyor. Bu ihtiyaçlardan biri de web sitelerinin mobil uyumlu hale getirilmesi. Bu anlamda mobil telefonlardan daha rahat gezinme imkanı sunan web siteleri, kullanıcılar tarafından daha çok tercih ediliyor.  Öyle ki, Google da arama sonuçlarında mobil uyumlu web sitelerini göstererek durumun ciddiyetini anlamamızda yardımcı olmaya yetiyor.

WP Touch eklentisi de, telefonunuza özel bir tema ve arayüz sunarak sitenizin mobil versiyonuyla hizmet vermesini sağlıyor. Sunulan arayüz ile yazılar daha kolay okunabiliyor ve site içindeki gezinme daha rahat hale geliyor. Bu şekilde sitenizi mobilden ziyaret eden kullanıcılar da rahat bir nefes almış oluyor.

Görünüm ayarlarını ve ufak tefek düzenlemeleri kolayca yapabileceğiniz arayüzde, isterseniz alt kısımda yer alan buton ile mobil versiyon ve masaüstü versiyon arasında geçiş yapabilirsiniz.

Tüm web sitesi sahiplerinin dikkat etmesi gereken ve artık zorunluluk haline gelen mobil uyumlu arayüz özelliğini bu eklenti sayesinde web sitelerinize kolayca entegre edebilirsiniz.