Wurrly

Wurrly

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 60
  • DOSYA BOYUTU 36.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Wurrly LLC

Wurrly, telefonunuz üzerinden dilediğiniz gibi karaoke yapabileceğiniz mobil müzik uygulaması.

Wurrly, Android işletim sistemine sahip cihazınızı kullanarak karaoke yapabilmenize imkan sağlayan ve ücretsiz olarak kullanılabilen başarılı bir mobil uygulama. Bu uygulamayı kullanarak dilediğiniz tarzda ve dilediğiniz orkestra elemanlarını kullanarak bağıra bağıra şarkı söyleyebilirsiniz. Üstelik karaoke performansınızı kaydederek arkadaşlarınızla paylaşabilir veya sesiniz çok kötüyse de kendi arşivinize koyarak saklayabilirsiniz.

Karaoke'nin sosyal medya uygulaması olarak nitelendirebileceğimiz Wurrly, kullanıcılarına özel profil oluşturabilme ve fotoğraf yükleyebilme gibi imkanlar sağlıyor. Bu sayede gelişmiş bir kullanıcı ağını oluşturmayı planlayan şirket, karaoke denilince akla ilk gelen uygulama olmak istiyor.

Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey karaoke söylemek istediğiniz müzik tarzını seçmek. Oldukça basit fakat gelişmiş bir tasarıma sahip olan Wurrly, kullanıcıları tarafından rahat kullanıldığı için beğeniliyor. Karaoke yapabilmeniz için müzik aletini seçtikten sonra ne kadar hızla çalacağını ayarlıyorsunuz. Çok hızlı yaparsanız yetişmeniz biraz zor olacaktır. Daha sonra karaokeye başladığınızda karşınıza siyah ekran üzerine yazılmış şarkı sözleri çıkıyor. Bu sözleri takip ederek karaoke keyfini yaşayabilirsiniz. Unutmayın sesiniz kayıt altına alınıyor ve bu nedenle iyi bir performans çıkarmak zorundasınız.

Wurrly ile dünya üzerindeki ortak kullanıcılara ulaşabilir ve onların paylaştığı karaoke performanslarını da dinleyebilirsiniz.