Xantia Free Youtube Downloader

Xantia Free Youtube Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,134
  • DOSYA BOYUTU 31.63 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Xantia

Xantia Free Youtube Downloader ile YouTube üzerinden video indirebilir ve farklı formatlara dönüştürebilirsiniz

Xantia Free Youtube Downloader YouTube üzerinden favori videolarınızı indirmek için kullanabileceğiniz bir YouTube video indirme programıdır.

Program kolay bir kullanım sunarken farklı özellikleri ile de öne çıkmaktadır.

Program ile YouTube video indirme işlevinin yanısıra DVD videolarınızı oynatabilir, DVD yazdırabilir ve Blu-ray dönüştürebilirsiniz. Bunların haricinde indirdiğiniz YouTube videoları üzerinde video dönüştürme işlemi uygulayarak farklı formatlarda kayıt yapabilirsiniz.

Program YouTube videolarını MP3 ses dosyası olarak kaydedebilmenize de olanak tanımaktadır. iPad, iPhone ve Android cihazlar için ön tanımlı ayarlar içeren program mobil cihazınıza hızlı bir şekilde YouTube videosu indirmenize olanak tanır.

Programın desteklediği dosya türleri MP4, MP3, AVI, WMV, 3GP, FLV ve MKV'dir. Program ile indirdiğiniz ve dönüştürdüğünüz videoların kalite ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Programın YouTube video indirme ve video dönüştürme işlevleri ile DVD oynatıcı işlevi ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Blu-ray dönüştürme ve DVD yazma işlevleri için programı satın almanız gerekmektedir.

Not: Program kurulum esnasında ek yazılım kurulum önerisinde bulunmaktadır. Programın çalışması için bu programları yüklemenize gerek yoktur.