Xvirus Adblocker

Xvirus Adblocker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 657
  • DOSYA BOYUTU 4.46 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dani Santos

Xvirus Adblocker, farklı web siteleri üzerinde yer alan istenmeyen reklamları engelleyebileceğiniz kullanışlı bir yardımcı programdır.

İnternet kullanıcıları için geliştirilen yardımcı bir araç olan Xvirus Adblocker, kullanıcıların farklı web siteleri üzerinde yer alan istenmeyen reklamları ve afişleri ortadan kaldırmalarına olanak sağlayan ve bunun dışında kötü niyetli web sayfalarına karşı kullanıcıları koruyan başarılı bir güvenlik yazılımıdır.

Program sayesinde hem tehlikeli web sitelerine erişimi engelleyebilir hem de web siteleri üzerinde açılan pop-upları ve reklamları engelleyebilirsiniz. Bu sayede daha güvenli ve daha temiz bir internet deneyimine sahip olabilirsiniz.

Kullanımı oldukça basite indirgenmiş olan programı aktif etmek ve güvenli bir internet deneyimini keşfetmek için yapmanız gereken tek şey program ana penceresi üzerinde yer alan "Enable" (Aktif Et) butonuna basmaktır. Sonrasında program otomatik olarak size güvenli bir web deneyimi yaşatmak için gerekli olan özelleştirmeleri otomatik olarak yapacaktır.

Web siteleri üzerinde karşılaştığınız gereksiz reklamlardan ve açılan pencerelerden sıkıldıysanız Xvirus Adblocker'ı mutlaka denemenizi öneririm.

Not: Program kurulumu sırasında bilgisayarınıza üçüncü parti bir araç çubuğunun kurulumuyla ilgili seçenek gelecektir. Eğer araç çubuğunu kullanmak istemiyorsanız, bu adıma dikkat etmenizi öneririm.