Yabancı Rap Şarkıları

Yabancı Rap Şarkıları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,952
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Yabancı Rap Şarkıları, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızdan 2013 yılının en iyi yabancı rap şarkılarını dinleyebileceğiniz etkileyici ve güzel bir uygulamadır.

Uyarı: Uygulama mağazasından kaldırıldığı için uygulama şu an indirilememektedir. Bu nedenle alternatif uygulamalar bulabileceğiniz "Ses ve Müzik" kategorimize tıklayarak göz atabilirsiniz.

Yabancı Rap Şarkıları, 2013 yılının en iyi yabancı rap ve hiphop şarkılarını dinleyebileceğiniz veya zil sesi olarak ayarlayabileceğiniz başarılı bir Android uygulamasıdır.

Televizyon ve radyolarda duyduğunuz en iyi ve en çok dinlenen yabancı rap şarkılarına dilediğiniz an ulaşmanızı sağlayan uygulama, düzenli olarak yeni şarkılar ile güncellenmektedir. Uygulamada yer alan şarkılar zil sesi uzunluğuna göre 16 ile 60 saniye arasında MP3 formatında ayarlanmıştır.

Uygulama içerisinde yer alan şarkıcılar arasında Eminem, Miley Cyrus, Jay Z, Justin Timberlake, Wiz Khalifa, Chris Brown ve Nicki Minaj gibi en sevilen yabancı starlar yer alıyor. Tüm bu şarkıcıların 2013 yılındaki en iyi parçaları ve daha bir çok yabancı rap şarkısı uygulama içerisinde bulunmaktadır.

Sizde rap ve hiphop tarz müzikten hoşlanıyorsanız ve telefonunuza 2013 yılının en popüler rap şarkılarından birini zil sesi yapmak istiyorsanız, uygulamayı ücretsiz olarak kullanmanızı tavsiye ederim.