YBP Hesaplama Programı

YBP Hesaplama Programı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 698
  • DOSYA BOYUTU 0.29 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KIRIKSAZ

YBP Hesaplama Programı ile yılsonu başarı puanınızı kolayca hesaplayabilirsiniz

YBP Hesaplama Programı, Açık Öğretim Ortaokulu öğrencileri düşünülerek geliştirilmiş ücretsiz bir yılsonu başarı puanı hesaplama programıdır.

Program normalde ortaokul seviyesi açık öğretim öğrencileri için hesaplaması oldukça zahmetli ve karışık olan yılsonu başarı puanını çok kolay bir şekilde hesaplayabilmekte. Uygulama ile yılsonu başarı puanınızı hesaplayabilmek için tek yapmanız gereken sınav notlarınızı ilgili kutucuklara girmek ve alt taraftaki hesapla tuşuna tıklamaktır. Bu tuşa tıkladıktan sonra puanınız otomatik olarak hesaplanacaktır.

Program gayet sade ve ihtiyacı kolayca karşılayan bir yapıya sahiptir. Program arayüzünde sadece ihtiyaç duyabileceğiniz kısayollar yer alıyor. Bu sayede gereksiz menüler ve tuşlarla boğuşmanız önleniyor ve pratik bir kullanım sunuluyor. Program çalışma esnasında sisteminize ek yük getirmemekte ve hızlı bir şekilde puan hesaplama işlemini gerçekleştirebilmekte. Programı çalıştırabilmek için herhangi bir kurulum gerekmemesi ve sisteminizde gereksiz kayıt defteri girdileri oluşturulmaması da sisteminizin yavaşlamaması açısından büyük bir artı.

Eğer açık öğretim ortaokul yılsonu başarı puanınızı hesaplamak için kolay bir yol arıyorsanız YBP Hesaplama Programı'nı kesinlikle denemelisiniz.