Youtube Download and Convert Master

Youtube Download and Convert Master

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,569
  • DOSYA BOYUTU 10.23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hide IP Soft

Youtube Download and Convert Master ile YouTube videolarını internet olmadan izleyebilirsiniz

Youtube Download and Convert Master YouTube üzerinden seyrettiğiniz videoları çevrimdışı olarak seyretmek için kullanabileceğiniz bir YouTube video indirme programıdır.

Program YouTube video indirme işlemini oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Seyrettiğiniz YouTube videosunun bağlantısını tarayıcınızdan kopyalayarak programın ana penceresine yapıştırmanız video indirmek için yeterli olabilmektedir. Program YouTube videolarını bilgisayara kaydetme işlemi başlamadan önce size kalite seçenekleri sunabilmektedir. Farklı video kalite ayarı seçeneklerinin arasında 720p ve 1080p seçenekleri yer almaktadır.

Programın bir düğer önemli yönü YouTube video dönüştürme kabiliyetidir. Bu özellik sayesinde indireceğiniz YouTube videolarını farklı formatlara çevirebilirsiniz ve farklı cihazlarla uyumlu hale getirebilirsiniz. Program ayrıca iPad, iPhone, Samsung Galaxy, PSP gibi çeşitli cihazlar için hazır video dönüştürme kalıplarına da sahiptir.

Youtube Download and Convert Master YouTube müzik dönüştürme özelliği sayesinde bir YouTube müzik indirme programı olarak da kullanılabilmektedir. Bu sayede favori YouTube videolarınızı MP3 formatında kaydedebilirsiniz.