YouTube To MP3 Converter Free

YouTube To MP3 Converter Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,589
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DVDAVITools

YouTube To MP3 Converter Free ile YouTube videolarını müzik dosyaları olarak kaydedebilirsiniz

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

YouTube To MP3 Converter Free YouTube müzik indirme konusunda kullanıcılara yardımcı olan ücretsiz bir YouTube MP3 indirme programıdır.

YouTube üzerinden seyrettiğimiz videolar sadece internet bağlantımız aktifken izlenebilmektedir. Ayrıca yüksek veri transferi yapılan video izleme işlemi kotalı internet bağlantısı söz konusu olduğunda sıkıntı yaratabilmektedir. MP3 çalar, dvd oynatıcı gibi internet erişimi olmayan cihazlarda ise YouTube'ye erişebilmek mümkün değildir.Bu gibi nedenlerden ötürü YouTube videolarını farklı cihazlara aktarmak ve internet olmadığında dinleyebilmek amacıyla bilgisayarımıza kaydetmek için kullanabileceğimiz bir programa ihtiyaç duyarız.

YouTube To MP3 Converter Free sayesinde YouTube şarkı indirme işlemini gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Program kullanıcıları videoları indirdikten sonra MP3 formatına dönüştürme zahmetinden kurtarmaktadır. Videolar indikten sonra YouTube To MP3 Converter Free bu videoları MP3 formatına dönüştürür ve 2. bir video dönüştürme programı gerekliliğinden kullanıcıları korur.

Programı kullanabilmek için indirmek istediğiniz şarkının YouTube adresini tarayıcınızdan kopyalamalı ve programın arayüzündeki "Paste URL" tuşuna tıklamalısınız. İndirilecek videoların depolanacağı klasörü belirlemenize imkan tanıyan YouTube To MP3 Converter Free indirme listesi aracılığıyla tek tıklamayla birden fazla YouTube videosunu indirmenize de olanak sağlar.