YouTube to MP3 HQ Downloader

YouTube to MP3 HQ Downloader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,204
  • DOSYA BOYUTU 4.89 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici YouTube to MP3 High Quality Downloader

YouTube to MP3 HQ Downloader, Youtube üzerinde izlediğiniz video klipleri MP3 formatında bilgisayarınıza kaydetmenize olanak tanıyan ücretsiz bir yazılımdır.

YouTube to MP3 HQ Downloader, kullanıcıların Youtube üzerinde izlediğini video kliplere ait ses dosyalarını MP3 formatında bilgisayarlarına kaydedebilmeler için tasarlanmış kullanışlı ve ücretsiz bir yazılımdır.

Her ne kadar program adı içerisinde sadece MP3 indirme işlevi gerçekleştirdiği yazıyor olsa da aynı zamanda istediğiniz Youtube videolarını MP4, AAC, MOV, WMV, FLV, 3GP ve AVI formatlarında da bilgisayarınıza kaydedebilmektedir.

Programı diğer programlardan ayıran en büyük özelliklerden birisi, MP3 olarak bilgisayarınıza indirmek istediğiniz video klibe ait en kalite kaynağı kullanarak dosyayı indirmesidir. Böylece indirmiş olduğunuz MP3'ler oldukça yüksek kalitede olacaktır.

Oldukça sade ve şık bir arayüz tasarımına sahip olan programın kullanımıda oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Youtube videolarını bilgisayarınıza indirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve başarılı bir yazılıma ihtiyacınız varsa YouTube to MP3 HQ Downloader'ı denemenizi öneririm.