YouTubeGet

YouTubeGet

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 38,392
  • DOSYA BOYUTU 5.03 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici YoutubeGet

YoutubeGet ile YouTube videolarını bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz

YouTubeGet çevrimiçi olarak izlediğiniz YouTube videolarını internet olmadığı zamanlarda da izlemenize imkan tanıyan bir YouTube video indirme programıdır.

Program kolay ve hızlı bir şekilde YouTube videolarını bilgisayara kaydetmenize yardımcı olur. Program YouTube videolarının bağlantılarını tarayıcınızdan kopyaladığınız anda devreye girer ve herhangi bir ek işlem yapmadan direkt olarak video indirme işlemini başlatmanıza yardımcı olur. Video indirme işlemini oldukça kısaltan bu özellik programın en güçlü yönlerinden biridir.

YoutubeGet, program arayüzü ile boğuşmadan otomatik olarak başlayacak YouTube video indirme işlemi sırasında size indirmek istediğiniz videoyu MP3 dosyası olarak indirme seçeneği de sunar. Böylece programı bir YouTube müzik indirme uygulaması olarak da kullanabilirsiniz. Programın indireceğiniz video dosyasını farklı formatlarda kaydetme özelliği YoutubeGet'i daha da kullanışlı hale getirmektedir. Böylece YouTube videolarını direkt olarak videoyu seyredeceğiniz cihazla uyumlu halde indirebilir, video dönüştürme yükünden kurtulabilirsiniz.

Eğer önceden indirdiğiniz videolar ya da bilgisayarınızda kayıtlı videolar FLV formatında ise programın içindeki YouTube video dönüştürme modülü sayesinde FLV dosyalarını farklı formatlara da çevirebilirsiniz.