z33k

z33k

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,632
  • DOSYA BOYUTU 10.69 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici z33k software

z33k, internet üzerinde MP3 arayabileceğiniz, dinleyebileceğiniz ve bilgisayarınıza indirebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

z33k internet üzerinde doğrudan müzik (MP3) arayabileceğiniz, bulunan sonuçları dinleyebileceğiniz ve beğendiğiniz mp3'leri indirebileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır.

Aynı zamanda internet üzerinde yayın yapan farklı kategoriler altındaki canlı radyo istasyonlarını görüntüleyebilir ve istediklerinizi dinleyebilirsiniz.

MP3 arama, dünya müzik listeleri, çevrimiçi radyo dinleme, şarkı sözleri, MP3'ler için ID3 etiketleri düzenleme, Youtube videolarını arama ve indirme gibi birçok özelliği içerisinde barındıran program, farklı programlarla yapabileceğiniz işlemleri tek bir yere toplamayı başarmıştır.

MP3 aramak için tek yapmanız gereken şey istediğiniz şarkıcı veya şarkını yazdıktan sonra arama butonuna basmak. Dilandau, Emp3World, Mp3skull ve goear siteleri üzerinde arama yaparak, bulduğu sonuçları kullanıcılara sunan yazılım, arama sonuçları arasında yer alan müzikleri dinlemenize ve bilgisayarınıza indirmenize olanak sağlar.

Ayrıca z33k üzerinde bulunan diğer güzel özelliklerden birisi de Youtube üzerinde doğrudan arama yaparak veya istediğiniz videoya ait Youtube bağlantı adresini program üzerinde yer alan ilgili bölüme yapıştırarak, istediğiniz videoları, istediğiniz kalitede bilgisayarınıza indirebilmeniz.

Tam anlamıyla bir müzik çözümü sunan z33k; yeni müzikler keşfetmeyi, müzik dinlemeyi ve beğendiği müzikleri arşivlemeyi seven kullanıcılar için geliştirilmiştir.