ZD Soft Screen Recorder

ZD Soft Screen Recorder

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 18,249
  • DOSYA BOYUTU 8.51 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZD Soft

ZD Soft Screen Recorder, ekran görüntüleri alabileceğiniz veya ekran aktivitelerinizi kaydedebileceğiniz profesyonel bir yazılımdır.

ZD Soft Screen Recorder, birçok farklı metod ile ekran görüntüleri alabileceğiniz ve ekran aktivitelerinizi kaydedebileceğiniz oldukça gelişmiş bir ekran kaydetme aracıdır.

Programı bilgisayarınıza kurup ilk kez çalıştırdığınız zaman oldukça kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğunu fark edeceksiniz. Ardından ekran kaydı yapmak istediğiniz bölümle ilgili metodu seçerek (imleç izleme, tam ekran, ekranın belirli bir bölümü) hızlı bir şekilde kayıt almaya başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda program yardımıyla internet üzerinde izlediğiniz bir videoyu, medya yayın akışlarını veya oyun videolarınızı kaydetme şansına da sahipsiniz.

Ayrıca mikrofon yardımıyla bir yandan ekran kaydı alırken bir yandan da kendi sesinizi de kaydederek sunum videoları hazırlayabilirsiniz. Kayıt işlemleri sırasında program üzerinde yer alan klavye kısayol tuşlarını kullanarak kayda başlayabilir, kayda ara verebilir veya kaydı durdurabilirsiniz.

Tüm bu saydığımız özelliklerin dışında kullanıcılara ses ve video ayarlarıyla ilgili gelişmiş seçenekler de sunan program ile kaydetmiş olduğunuz videoları veya almış olduğunuz ekran görüntülerini hangi klasör altında saklayacağınızı da belirleyebilirsiniz.

ZD Soft Screen Recorder içerisinde yer alan neredeyse tüm özellikleri kendi isteğiniz doğrultusunda özelleştirebilir ve bu şekilde kullanabilirsiniz.

Birçok ekran kayıt aracının aksine sürpriz bir şekilde sistem kaynaklarını oldukça düşük miktarlarda kullanan ZD Soft Screen Recorder ile yaptığım testler sırasında herhangi bir donma, takılma veya hatayla karşılaşmadım. Her ne kadar kayıt kalitesi çok yüksek olmasa da sahip olduğu gelişmiş özellikler nedeniyle ZD Soft Screen Recorder'ı denemenizi tavsiye ederim.