Zebra Screen Recorder

Zebra Screen Recorder

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 990
  • DOSYA BOYUTU 9.06 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zebra-Media

Zebra Screen Recorder ile ekranınızın görüntüsünü video olarak kaydedebilirsiniz

Zebra Screen Recorder kullanıcılara ekran görüntüsü alma ve ekran videosu çekme konularında yardımcı olan bir ekran görüntüsü yakalama programıdır.

Zebra Screen Recorder ekran görüntüsü kaydetme işlemi için bize farklı seçenekler sunuyor. Program ile dilersek ekranın belli bir bölümünün videosunu çekebileceğimiz gibi tam ekran görüntüyü de kaydedebilmekteyiz. Zebra Screen Recorder bize masaüstünde gördüğümüz herşeyi kaydedebilme imkanı sunuyor; pencereler, ileti kutuluarı, menüler ve fare işaretçisi kaydedilebiliyor. Ayrıca bilgisayarımızdan çıkan ses de Zebra Screen Recorder aracılığıyla videolar ile birlikte kaydedilebilmekte.

Zebra Screen Recorder'ın güzel yönü programı kullanarak görüntülü sohbetlerimizi kaydedebilmemize imkan tanımasıdır. Web kameramız aracılığıyla yaptığımız görüntülü görüşmeleri Zebra Screen Recorder aracılığıyla kaydedebilir, önemli anlarımızı ölümsüzleştirebiliriz. Bunun yanında programı kullanarak video anlatımlar, eğitici ve rehber videolar kaydedebilmemiz mümkün.

Eğer ekranımızdaki görüntüyü sadece resim olarak kaydetmek istersek Zebra Screen Recorder bize ekran görüntülerini resim dosyaları olarak bilgisayarımıza kaydetme imkanı sunuyor.

Zebra Screen Recorder kullanmak için herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Programın .exe uzantılı dosyasına tıkladığınızda programı çalıştırabilir ve kullanabilirsiniz. Programın bu özelliği sayesinde Zebra Screen Recorder gereksiz kayıt defteri girdileri oluşturmuyor ve sisteminizi şişirmiyor.