ZenUI Başlatıcı

ZenUI Başlatıcı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,770
  • DOSYA BOYUTU 30.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZenUI, ASUS Computer Inc.

Hızlı, basit kullanımlı ve gelişmiş özelliklere sahip launcher uygulamasıyla farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz launcher uygulaması olan ZenUI Başlatıcı hızlı, akıllı özelleştirme ve başarılı tasarımıyla göz dolduruyor.

ASUS marka cihazlarda kullanılan ZenUI Başlatıcı arayüzü, Android 4.3 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm cihazlarda kullanılabiliyor. Geniş özelleştirme fonksiyonları sayesinde cihazınızın görünümünü zevkinize göre düzenleyebilir ve çok daha farklı bir deneyim elde edebilirsiniz. Duvar kağıtları, temalar, klasör stilleri, geçiş efektleri, yazı tipi ve boyutu gibi özelliklerle cihazınızı baştan aşağıya yenileyebileceğiniz launcher’da pratik kısayollar da bulunuyor. Ana ekrandayken ekranı parmağınızla yukarı kaydırarak özelleştirme ayarlarına kolayca ulaşabilir, ekranı aşağı doğru kaydırarak ise uygulamalarınızı, dosyalarınızı ve kişilerinizi kolayca arayabilirsiniz. Arama fonksiyonunda ayrıca, internette en çok aranan başlıkları da görebilirsiniz.

Cihazınızda çok fazla uygulama varsa ve bu uygulamaları bir düzene sokmak istiyorsanız, Akıllı Klasör özelliği ile benzer uygulamaları aynı kategoride birleştirebilirsiniz. Cihazınızdaki verileri meraklı kişilerden korumak için de entegre olarak gelen Uygulama Kilidi ve Uygulamaları Gizle özelliğini kullanabilirsiniz. Siz de hızlı ve akıllı bir launcher deneyimi yaşamak istiyorsanız ZenUI Başlatıcı’yı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.