Zombie Defense

Zombie Defense

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,715
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Home Net Games

Zombie Defense bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Zombie Defense eğer heyecanlı bir zombi oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir strateji oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Zombie Defense'de bizi zorlu bir hayatta kalma mücadelesi bekliyor. Gizemli bir şekilde dünya üzerinde ortaya çıkan bir virüs salgın şeklinde yayılıyor ve insan nüfusunun büyük bölümünü kısa süre içerisinde zombiye dönüştürüyor. Zombiler sokakları istila ederken hayatta kalan az sayıda insan giderek köşeye sıkışıyor. İşte biz de oyunda bu insanları kurtarabilmek, zombilerden korunmalarını ve hayatta kalmalarını sağlamak için mücadele edebiliyoruz.

Zombie Defense kule savunma oyunu ve strateji oyunu türlerini birleştiriyor. Oyunda temel olarak birkaç kahramandan oluşan takımları yönetiyoruz ve zombiler bize dalgalar halinde saldırıyor. Zombileri durdurabilmek için de kahramanlarımızı stratejik olarka yerleştirmemiz, farklı silah ve ekipmanlarla donatarak onları zombileri yok ettikçe geliştirmemiz ve güçlendirmemiz gerekiyor. Oyunu bir süre oynadıktan sonra oyunu bırakamadığınızı fark ediyorsunuz. Oyundaki stratejik yapı bolca heyecan ve adrenalinle birleştirmekte.

Zombie Defense tatmin edici bir grafik kalitesine sahip. Buna rağmen oyunun sistem gereksinimleri hiç de yüksek değil. Zombie Defense minimum sistem gereksinimleri şu şekilde: 

- Windows XP işletim sistemi

- 1.5 GHz Intel Core 2 Duo işlemci

- 512 MB RAM

- 256 MB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 9.0b

- 200 MB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme