Zombies, Run!

Zombies, Run!

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 242
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Six to Start

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz zenginleştirilmiş gerçeklik koşu oyunu.

Zombies, Run! bir tür gerçek zamanlı, zenginleştirilmiş gerçeklik oyunu diyebiliriz. Fakat bu oyun bildiğiniz oyunlara hiç benzemiyor. Bu oyunu gerçek hayatta ve sokakta oynuyorsunuz. Amacınız ise uzun zamanlı bir egzersiz rutini oluşturmak ve spor yapmak.

Biraz bu oyunun nasıl çalıştığından bahsedelim. Oyunda 23 farklı görev var ve koşmaya başlamadan önce bu görevlerden istediğinizi seçip başlatıyorsunuz. Kulaklıklarınızı takıp koşmaya başlıyorsunuz. Size önce hikaye anlatılıyor, diğer karakterlerle olan diyaloglar dinletiliyor, bazı talimatlar veriliyor ve bunları uygulamanız bekleniyor.

Yürümeye devam ederken aynı zamanda müzik de dinleyebiliyorsunuz ve bu müziklerin arasında bazı cümleler duyuyorsunuz. Örneğin size "bir şişe su aldın" ya da "ecza çantası buldun" gibi cümleler söyleniyor. Aynı zamanda zombilerin kaç metre uzaklıkta olduğunun uyarısı da geliyor ve bu noktada koşmaya başlıyorsunuz.

Uygulamayı kullanırken istediğiniz tarafa dönmek, koşmak, yürümek hepsi serbest. Böylece zombilerden kaçmaya çalışıyorsunuz. Fakat her zaman bu mümkün olmuyor ve yakalanabiliyorsunuz, bu da aslında bir oyun olduğunu unutmamanızı sağlıyor.

Uygulama ücretli olmasına rağmen, bence bu parayı gerçekten hakediyor. Belki de en zevkli koşma uygulaması olan Zombies, Run! uygulamasına, eğer gerçekten kendinizi bu egzersiz rutinine adayacaksanız satın alıp denemenizi öneririm.