ZoneAlarm Uninstall

ZoneAlarm Uninstall

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,285
  • DOSYA BOYUTU 7.07 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Check Point Software

ZoneAlarm Uninstall ile ZoneAlarm programlarını bilgisayarınızdan kolayca kaldırabilirsiniz

ZoneAlarm Uninstall, ZoneAlarm uygulamalarını bilgisayarınızdan kolayca kaldırmanıza yardımcı olan ücretsiz bir program kaldırma aracıdır.

Antivirüs ve casus yazılım engelleme yazılımlarını bilgisayarınızdan kaldırmak her zaman için kolay bir şekilde gerçekleşmeyebiliyor. Kendilerini işletim sisteminize derin bir şekilde entegre eden bu yazılımlar sadece bilgisayarınızda dosya depolamanın yanında birçok farklı kayıt defteri girdisi oluşturmakta, sistem dosyalarınızın arasına verimli çalışabilmek için kendi dosyalarını eklemektedir. Fakat güvenlik yazılımlarının bu yapısı kimi durumlarda sorun çıkarabilmektedir. Bu tip dosyalar ve kayıt defteri girdileri zamanla farklı uygulamalar tarafından da değiştirlebilmektedir. Sonuç olarak bu güvenlik yazılımlarını bilgisayarımızdan kaldırmakta güçlük çekeriz. Ayrıca bazı kayıt defteri girdileri de çöp dosya olarak bilgisayarımızda depolanmaya devam eder.

ZoneAlarm Uninstall ZoneAlarm programlarını birkaç tıklamayla bilgisayarınızdan kaldırmanıza yardımcı oluyor ve bu yazılımlar tarafından oluşturulan bütün kayıt defteri girdilerini temizliyor. Oldukça kısa sürede tamamlanan bu işlem gayet zahmetsizce gerçekleşiyor. Programın güzel yönü ise her hangi bir kurulum gerektirmemesi ve indireceğiniz exe dosyasının üzerine çift tıkladığınızda çalışmaya başlaması. Program bu adımdan sonra ZoneAlarm yazılımlarını kaldırmak isteyip istemediğinizi soruyor ve onayladığınızda saniyerler içerisinde kaldırma işlemini tamamlıyor.

ZoneAlarm Uninstall, ZoneAlarm yazılımlarının geliştiricisi Check Point Software tarafından kullanıcılara sunulan bir program olduğu için uyumluluk problemi yaşanmamakta.