Zoom Camera

Zoom Camera

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,256
  • DOSYA BOYUTU 0.67 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Moula Soft Inc.

Android telefon ve tabletlerinizde hem ücretsiz hem de bol efektli bir kamera uygulaması kullanmak isterseniz Zoom Camera'yı deneyebilirsiniz.

Zoom Camera uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz fotoğraf ve video çekme uygulamalarından birisi ve içerisinde pek çok gelişmiş seçenek barındırıyor. Sahip olduğu 15 farklı sahne yakalama modu sayesinde direkt olarak fotoğraflarınızı çekerken filtrelendirebiliyor, 8 farklı efekt modu sayesinde ise en güzel hale getirebiliyorsunuz.

Çeşitli flaş seçeneklerini de içerisinde bulunduran uygulama toplamda 500'den fazla kombinasyon yapabilmenize olanak tanıyor ve böylece ücretsiz olan Android kamera uygulamaları arasında kendisine iyi bir konum elde ediyor. Hem video hem de fotoğraf çekebilen uygulama bu efektleri videolar için de sağlıyor ve aynı zamanda fotoğraflara çerçeve uygulamak isteyenlerin onlarca farklı çerçeve içerisinden seçim yapabilmesini de sağlıyor.

Standart kamera uygulamalarının düşük batarya seviyesinde çalışmamaları sorunu bu uygulamada mevcut değil ve telefonunuzun şarjı çok az olsa bile hiç bir sorun yaşamadan fotoğraf çekmeye devam edebiliyorsunuz. Direkt olarak sosyal medya ve mesajlaşma uygulamalarına erişebilen uygulama böylece paylaşımlarınızı anında yapmanıza da imkan tanıyor.