1000m Zombie Escape! 1.0.1 (ios)

1000m Zombie Escape!

1000m Zombie Escape!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

1000m Zombie Escape! ilginç bir mobil beceri oyunudur

1000m Zombie Escape! farklı ve eğlenceli bir oynanış yapısına sahip olan bir mobil sonsuz koşu oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombilerden kaçma oyunu olan 1000m Zombie Escape!'de bizi zombiler tarafından istila edilmiş ve harabeye dönmüş bir şehir, binlerce zombi ve pergel bacaklı kahramanlar bekliyor. Kahramanlarımız bu istila altındaki şehirden kaçabilmek ve hayatlarını kurtarabilmek için zombilerin arasından geçerek şehir dışına çıkmaya çalışıyorlar. Biz de onlara bu işi gerçekleştirmelerinde yardımcı oluyoruz.

1000m Zombie Escape!'de kahramanlarımızı yönlendirmek için ekrana dokunmamız yeterli; fakat bu işi yaparken zamanlamaya dikkat etmeliyiz. Kahramanlarımız normalde kendi etrafında dönüyorlar. Biz ekrana dokunduğumuzda adım atarak sağa, sola veya yüzlerinin baktıkları yöne doğru ilerliyorlar. Kahramanlarımızı ekranın yukarısından aşağısına doğru adm adım ilerletmeye çalışıyoruz. Fakat bu işin bir hayli zorlu olduğunu belirtmekte fayda var. Neyse ki alev silahi gibi bonuslar işimizi kolaylaştırıyor. 

1000m Zombie Escape!'in grafikleri bize Crossy Road benzeri oyunları hatırlatıyor.

YORUMLAR