101 Crane Missions Lite 1.0.2 (ios)

101 Crane Missions Lite

101 Crane Missions Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

101 Crane Missions Lite, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir bina inşa etme oyunudur.

101 Crane Missions Lite, iPhone ve iPad'lerini üzerinde eğlenerek oynayabileceğiniz ücretsiz bir bina ve köprü inşa etme oyunudur.

Oyun farklı bölümler içerisinde size verilen görevleri tamamlamanız üzerine kurulmuştur. Bu görevleri tamamlamak için vincin kontrolünü sağlayarak blokları doğru ve hatasız olarak yerleştirmeniz gerekiyor. Yeterince dikkatli olmazsanız kaza yapabilir ve blokları kırabilirsiniz. Bunun sonucunda bölümü baştan oynamanız gerekiyor.

Oyunda 70 farklı bölüm ve farklı senaryolar bulunuyor. Fakat oyunun ücretsiz versiyonu olduğu için bu bölümlerin 14 tanesi oynanabilir durumda. Oyunu deneyerek beğenmeniz halinde ücretli versiyonu satın alarak, diğer tüm bölümleri oynayabilirsiniz.

Gerçekçi oyun fiziği ile kendinizi gerçekten vinç kullanıyor gibi hissedeceğiniz oyunda, vincin kontrolünü ekranın sağ ve sol altında bulunan tuşlardan sağlayabilirsiniz.

Boş vakitlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun olan 101 Crane Missions Lite'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynayabilirsiniz.

YORUMLAR