1942 Pacific Front 1.1.2 (ios)

1942 Pacific Front

1942 Pacific Front
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

1942 Pacific Front, savaş ve strateji oyunu seven iPhone ve iPad sahiplerine hitap eden başarılı ve ücretsiz bir iOS oyunu.

1942 Pacific Front, 2. Dünya Savaşı'nı konu alan başarılı, heyecanlı, aksiyon dolu ve ücretsiz bir iOS strateji oyunu. Ordularınızın komutasını sağlayarak taktik ve strateji geliştirip savaşı kazanmaya çalışacağınız oyunda sadece tek bir galip çıkacak.

1941 Fronzen Front oyununun devamı olarak geliştirilen 1942 Pacific Front, aslında sıra tabanlı bir savaş oyunu.

Amerika ordusunu kontrol edeceğiniz Japon ordusu ile destek çıkabileceğiniz oyunda gerçek anlamda bir savaşa giriyorsunuz. Uçaktan savaş gemilerine kadar her türlü savaş silahının bulunduğu oyunda düşmanlarınız için geliştirdiğiniz taktikler ile onları şaşırtın ve beklemedikleri anda onları vurun.

Amerika ve Japonya'nın geçmişinde kullanılan birimlerin aynıları kullanılan oyunun grafikleri de oldukça üst düzey. Genel anlamda başarılı ve sorunsuz bir oyun olan 1942 Pacific Front'u tüm iPhone ve iPad sahiplerinin denemesi taraftarım. Fakat savaş ya da strateji oyunları sevmiyorsanız bu oyun size göre olmayabilir.

Savaş sırasında hasar alan birimlerinizi tamir edebileceğiniz oyun özellikle iPad'ler üzerinde daha da eğlenceli oynanıyor. Eğer bir komutan olup ordunuz ile 2. Dünya Savaşı'nı kazanmak istiyorsanız 1942 Pacific Front'u hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR