2 Days 3.0.6 (ios)

2 Days

2 Days
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

2 Days, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir üretkenlik uygulamasıdır.

2 Days, özellikle profesyonellerin ve düzenli çalışmayı bir hayat tarzı haline getirenlerin hoşuna gidecek bir üretkenlik uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulama sayesinde, görev yönetimini başarılı bir şekilde organize edebilirsiniz. Bu alanda kendinize bir uygulama arıyorsanız mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum. 

Zaman hepimiz için önemli bir kavram ve zamanı iyi yönetmek başarı ile paralellik gösteriyor. Mevcut düzende bir şekilde başarılı olmuş insanlara bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Onlar, çalışmalarını belirli bir düzene göre sürdürüyor ve planlı yaşamayı bir disiplin haline getiriyor. 2 Days uygulaması da bu zamanı akıllı cihazımızdan yönetmemiz için aşırı kolaylık sağlayan uygulamalar arasında yer alıyor. Günlük görevlerinizi sıralayarak düzenli bir şekilde hayatınızı sürdürmeyi sağlamanız için oldukça sade ve başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. 

Tek sıkıntısı sanırım ücretli olması. Yine de çıktığı günden bu yana pek çok kişi tarafından kullanıldığını söyleyelim. Fiyat-performans açısından değerlendirdiğimizde ben uygulamayı gayet iyi buldum. Kategorilere göre görevlerinizi sade bir arayüzde yönetmek için yeterli olduğunu düşünüyorum. Bu bağlamda kullanmanızı öneririm.

YORUMLAR