3D Emergency Parking Simulator Game

3D Emergency Parking Simulator Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Emergency Parking Simulator Game özellikle simülasyon meraklıları tarafından oynanması gereken eğlenceli bir oyundur.

3D Emergency Parking Simulator Game tamamen ücretsiz olarak sunulan bir araba park etme simülasyonudur. Aslında bu oyunda arabalara ek olarak itfaiye ve ambulans araçlarını da park etme görevini üstleniyoruz.

Herhangi bir simülasyon oyunundan beklendiği gibi bu oyunda da detaylı modellemeler ve grafikler kullanılmış. Oyunda üç farklı zorluk seviyesi bulunmakta. Kendi seviyenize göre amatör, profesyonel ve usta derecelerinden birini seçebiliyorsunuz. Gerçekçi kontroller sayesinde kendinizi adeta o aracı kullanıyor gibi hissedeceksiniz. Elbette oyundan en üst seviye keyfi alabilmek için tablette oynamanızı tavsiye ediyorum.

Oyunda ekranın sağ tarafında yer alan gaz ve fren pedallarını kullanarak aracımızı hareket ettirebiliyor, sol tarafta yer alan tuşları kullanarak da yönlendirme yapabiliyoruz. Park etme oyunu olduğu için yönlendirmede çok hassas davranmamız gerekiyor. Aksi halde daha düşük puan alabiliriz.

Eğer siz de simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız 3D Emergency Parking Simulator Game'i hemen ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR