3D Impossible Parking Simulator 2

3D Impossible Parking Simulator 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Impossible Parking Simulator 2'de haddinden büyük araçları dar alanlara park etmeye çalışıyoruz.

3D Impossible Parking Simulator 2, iPhone ve iPad cihazları üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabilecekleri bir simülasyon oyunu arayanların göz atması gereken yapımlardan bir tanesi.

Araba ve kamyon park etme görevleri üzerine kurulu olan bu oyunda başarılı olabilmek için son derece hassas çalışan parmaklara sahip olmamız gerekiyor çünkü görevlerin her birinde milimlik yerlere park etmemiz gerekiyor.

Oyunda tam tamına üç farklı araç mevcut ve bu araçların her biri farklı kullanım özelliklerine sahipler. Neyse ki yönlendirme ve kullanım konusunda hiçbir sıkıntı yaşamıyoruz çünkü kontrol mekanizmasını istediğimiz gibi değiştirme şansına sahibiz. İster cihazı hareket ettirerek, ister butonları kullanarak istersek de dijital direksiyon vasıtasıyla aracı yönlendirebiliyoruz. Ekranın sağ bölümünde bulunan pedallarla da aracı hareket ettirebiliyoruz.

3D Impossible Parking Simulator 2'de karşımıza çıkan grafikler bu tarz bir oyundan beklediğimiz kalite seviyesini fazlasıyla karşılıyor. Hem araçların hem de çevredeki birimlerin tasarımları detaylı bir şekilde yapılmış.

Simülasyon oyunları oynamaktan keyif alıyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz bir araba park etme oyunu arıyorsanız 3D Impossible Parking Simulator 2 beklentilerinizi karşılayacak bir seçenek.

YORUMLAR