3D Quarry Driver Parking Simulator

3D Quarry Driver Parking Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyun heyecanlı yapısıyla simülasyon oyunlarından hoşlananlara farklı bir deneyim sunuyor.

3D Quarry Driver Parking Simulator iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak oynaabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Oyunda taş ocağında görev yapan devasa büyüklükteki kamyonlardan pick-up'lara kadar uzanan çeşitlilikteki araçları kullanıyoruz.

Diğer sürüş oyunlarının tersine bu oyunda önemli olan şey hız değil. Oyunu oynarken son derece hassas davranmalı ve her hamlenize dikkat etmelisiniz. Aksi halde aracınız yuvarlanabilir ve hasar alabilir. Oyunda dar yollar, eğimli araziler ve rampalar gibi birbirinden zorlu yerlerde kamyonlarımızı kullanıyoruz.

3D Quarry Driver Parking Simulator'da ortalama grafikler görev yapıyor. Açıkça belirtmem gerekirse biraz daha iyi olabilirdi fakat bu haliyle de çok sıkıntı yaratmıyor. Kontrollere gelecek olursak, yönetmesi oldukça zor kontroller kullanılmış ve hassasiyeti istediğimiz gibi ayarlayamıyoruz. Böylesine bir oyunda biraz daha hassas kontrollerin görev yapmasını beklerdim.

Yine de simülasyon oyunlarından, özellikle devasa iş makinelerini kullandığımız simülasyon oyunlarndan hoşlanıyorsanız, 3D Quarry Driver Parking Simulator denemeniz gereken oyunlar arasında yer almalı.

YORUMLAR